ויזה לארה"ב

ויזת תייר לארה"ב

ויזה לארה"ב > ויזת תייר לארה"ב

למה כדאי לכם לפנות אלינו...

טיפול מקצועי בבקשה להנפקת ויזה לארה"ב
מילוי טפסי הבקשה בצורה נוחה ובקלות
ליווי והכנה לקראת הראיון בשגרירות ארה"ב
תמיכה, ליווי וייעוץ לאורך כל התהליך
פיקוח עורכי דין מומחים בעלי ניסיון רב בתחום

ויזת תייר לארה"ב היא הויזה הנפוצה ביותר, שניתנת לכל מי שמגיע לארה"ב לצורך ביקור או טיול. שלא כמו מדינות אחרות, ויזה לארה"ב לא ניתנת מיידית בעמדת ביקורת הגבולות אלא יש להוציא אותה מראש – בין אם מדובר על ויזת תייר, עבודה, עסקים או כל סוג אחר. בדרך כלל הויזה תאפשר כניסה לארה"ב לזמן מוגבל של עד עשר שנים. בחלק מהמקרים ניתן להשיג ויזת תייר לארה"ב שתקפה לכל החיים, במקרה ולא נעשו עבירות בשטח ארה"ב או שבעל הויזה לא הפך לפתע עבריין בינלאומי מבוקש. בכל מקרה, הויזה עצמה לא קובעת את מגבלות הזמן בהן ניתן לשהות בארה"ב אלא מהווה מסמך כללי שמאפשר כניסה לשטח המדינה. מגבלות שהייה נקבעות בנפרד, בעמדת ביקורת הגבולות אך ניתן להשיג טפסי אשרת שהייה רק בתנאי שקיימת כבר ויזת תייר לארה"ב שהוסדרה עוד מהארץ. מגבלות השהייה תלויות במצב רוחם של הפקידים, במדיניות הכללית של ארה"ב בזמן הכניסה הנתון בכל הנוגע לזרים,  בנתונים הנשקפים מתוך המסמכים המוצגים להם ובתשובות שהם מקבלים על שאלותיהם.    

ויזת תייר לארה"ב – תנאי קבלה

אזרחים ישראליים מתחת לגיל 14 או מעל לגיל 80 מקבלים ויזת תייר לארה"ב באופן אוטומטי ומבלי שיזדקקו למילוי טפסים ועמידה בראיונות – אך מתן ויזה לילדים כן תלוי בשלושה תלושי משכורת אחרונים של הוריהם. שאר האזרחים נדרשים לעבור ראיון ולהוכיח קשר לארץ, בדמות משפחה, מקום עבודה, לימודים או כל דבר אחר שיאפשר לשלטונות האמריקאיים לקבוע שאכן מדובר באדם שמעוניין להגיע לארה"ב לצורך ביקור או טיול קצר, ולא מתכוון להפוך למהגר או עובד לא חוקי. במהלך הראיון יש להציג תמונת פספורט עדכנית, טפסי בקשה, אישורי תשלום ודרכון תקף עם דף פנוי שעליו ניתן יהיה להצמיד את המסמך שמהווה למעשה ויזת תייר לארה"ב במידה והבקשה תאושר. התהליך כולו כרוך בתשלומים שונים – תשלום עבור טיפול בבקשה, רכישת מספר זיהוי אישי ועוד. את כל הפרטים ניתן לברר בשגרירות ארה"ב ברחוב הירקון בתל אביב, שם גם מתבצע הטיפול בבקשות הנוגעות לקבלת ויזה לארה"ב מכל סוג, כולל ויזת תייר לארה"ב .  

ויזת תייר לארה"ב ואפשרויות שהיה ועבודה

ויזת תייר לארה"ב מאפשרת שהייה במדינה במסגרת הזמן הנקוב, שנקבע בעמדת הביקורת בנמל התעופה בטופס נפרד. אין כל קשר בין ויזת תייר לבין אפשרויות עבודה בארה"ב – לצורך עבודה יש להוציא ויזה לארה"ב מסוגים אחרים שמהווים אשרות עבודה. מגבלות השהייה נקבעות בהתאם לסטאטוס שמציג התייר שמגיע לארה"ב – במידה והוא מציג מעמד של סטודנט בישראל, ייתכן והפקיד/ה יתעניין מתי נמשכים הלימודים בארץ ויגביל את תקופת השהייה בהתאם. יש לא מעט ישראלים שנכנסים על בסיס ויזת תייר לארה"ב ולאחר מכן מסדרים לעצמם אישורי עבודה מתאימים ושינוי סטאטוס – אולם על מנת להצליח בדרך זו יש להצטייד מראש בידע רב כדי לא להפר את הכללים: לא בכל מצב ניתן להמיר ויזת תייר לויזה אחרת, ולא בכל תנאי ניתן לשנות את סטאטוס הויזה: במקרים מסוימים מי שנכנס עם ויזת תייר לארה"ב לא יוכל לשנות אותה לסוג אחר, ובנוסף ייראה חשוד בעיני פקידי ההגירה במידה וינסה לצאת ולהיכנס רק על מנת לשנות את הסטאטוס.